Soustředění v Jizerkách

Dvacetičlená výprava se v termínu od pátku 21. do úterý 25.ledna zúčastnila soustředění v Jizerských horách. Výborné zázemí chaty Stará pila a dobrá domácí kuchyně přispěly k celkové spokojenosti se stráveným časem v horách.

Základ kádru A mužstva tvořila především starší a střední generace (Josef Beran, Sedláček, Smetana, Malina, Vaníček, Bláha, Frélich, Špringer) doplnění o některé členy B mužstva (Smutný, Šavrda), dorostence Dana Zahrádku a realizační tým ve složení Špringer, Wolman, Resl, Bartoš ml, Bartoš st., Kvasnička, Janoušek a Bernard. Zklamáním je neúčast především mladších hráčů (byť třeba jen na víkendovou část soustředění). 

Náplní zimního horského drilu byl ranní zhruba tříkilometrový výběh, během dne trávili hráči čas nabíráním síly v bílé stopě a denní fyzickou zátěž zakončil večerní hodinový fotbálek v hale u chaty Sklárna. Po večeři trávili "účastníci zájezdu" čas při populárních kartičkách, kostkách či dostizích, postupem času došlo i pingpong, šipky či v rámci relaxace na saunu.

Těžkým oříškem byl poslední den výlet na běžkách do zatím námi neprozkoumané polské části Jizerek.

Očekávání pobyt v Jizerkách splnil a byl vhodným doplňkem přípravy.