Třetí zápas dopadl výsledkově i herně nejhůře

SK BAKOV – FK PŘEPEŘE B

0:2 (0:1)

1.poločas: Louda - Sameš, Resl, Kamenický, Hozák - Vitmajer T. , Formáček, Frelich, Vávra - Říha - Brož

2.poločas: Louda - Cecava, Resl, Kamenický (65.Pilz), Hozák (75.Šulc) - Vitmajer T.( 67.Sameš) , Formáček (67.Říha),Frelich (75.Beránek),Vávra - Prokůpek - Brož.

Poslední zápas ve skupině byl pro Bakov nejhorším vystoupením na turnaji. Proti účastníkovi semilského přeboru jsme si v prvním poločase vytvořili několik gólových příležitostí, ale branku se podařilo vsítit soupeři. „Druhý poločas nestál za nic. Nebyli jsme si schopni přihrát na dva metry a brzo nám došly síly. Bez pohybu se slušný výsledek nedá udělat,“ žadonil po zápase zklamaný trenér Kamenický.

Bakov skončil ve skupině na třetím místě a příští neděli 18.2.se utká od 16:00 se Sokolem Nová Ves nad Popelkou, který vévodí stejnému okresnímu přeboru (PŘEPEŘE B - 6.místo), ale v sousední skupině B tohoto zimního turnaje skončil poslední (4.místě). Další soupeř vzejde z utkání KOŠŤÁLOV-BOZKOV a utkání se odehraje opět na lomnické UMT v neděli 25.2.