Tucet na závěr sezony.

SK Bakov n. J. – SK Benátky n. J.  12:1 (6:0)

Branky: 9., 29. a 60. Tomáš Vitmajer; 11., 21. a 59. Franko Marcinko; 67. a 68. Jan Resl; 18. Ondřej Prokůpek; 21. Daniel Adam; 51. Jan Hrabánek; 54. Jan Říha.

Sestava: Boček – Reichert, Hulinský, Resl, Culek – Prokůpek, Marcinko, Říha, Vitmajer – Žák, Hrabánek.

Střídali: Aadm, Štučka a Kotrman.

Trenéři: J. Resl a M. Beránek.

V posledním utkání žákovské I. A třídy zavítal na bakovský trávník předposlední celek tabulky Benátky. Domácím stačil k potvrzení druhého místa v soutěži i nerozhodný výsledek. Za krásného počasí se na bakovském trávníku odehrávala od první minuty jednoznačná partie.

Domácí přišpendlili Benátky od první minuty před vlastní vápno a především průniky po stranách posílali jeden míč za druhým do vápna, navíc šance se dařilo proměňovat hned od úvodu. Na první branku se čekalo jen do 9. minuty, když Vitmajer využil kolmice Říhy a podél brankáře otevřel skóre utkání. O dvě minuty později se skóre měnilo podruhé, to když standardku ze strany proměnil v gól hlavou Marcinko. Další branka padla po průniku Prokůpka ze strany, jehož střílený centr si srazil obránce. Další zářez zaznamenal Marcinko, který poslal nechytatelnou bombu z hranice vápna a pátou branku přidal Adam po přihrávce Vitmajera. Do poločasu se trefil ještě bakovský střelec Vitmajer, který se prosadil po úniku z levé strany.

Po přestávce domácí povolili a první patnáctiminutovku vyloženě prospali. Budíček pro ně znamenal až inkasovaný gól, když hráč soupeře prošel přes několik laxně bránících hráčů a z hranice vápna angličanem o břevno snížil na 6:1. Bakovský brankostroj opět rozjel Hrabánek, který šajtlí zaznamenal sedmou branku, což byla jubilejní branka číslo 100 žáků v této sezóně!

V 54. minutě pak byl u vyražené střely nejdříve Říha a brankáře přeloboval – 8:1. Pak se kompletovali hattricky, nejprve Marcinko střelou z 20 metrů do šibenice zaznamenal svoji třetí branku a o minutu později Tomáš Vitmajer po tradičním sólu a střele po zemi završil výsledek na stav 10:1. V posledních pěti minutách si vzal slovo bakovský kapitán Resl, nejprve nepřesně hledal v ložené šanci Prokůpka, aby v 67. minutě zakončil sólo střelou po zemi k tyči – 11:1 a v předposlední minutě po „komickém souboji“ s asi o půl metru menším hráčem soupeře nedal brankáři žádnou šanci a uzavřel výsledek posledního zápasu sezóny na 12:1.

Jarní bilance žáků 8 výher x 2 remízy x 0 proher je obdivuhodná a konečné druhé místo v žákovské I.A třídě odpovídá kvalitě předváděné hry.