Úvodní golem překvapili všechny aktéry i diváky hosté. Pak Bakov potvrdil roli favorita.

SK BAKOV - KOSTELNÍ HLAVNO

3:1 ( 2:1 )

Branky: 20.Hammer , 30.Vitmajer P. , 84.Frelich

Sestava SK BAKOV

Majzlan

Pilz (65.Hozák),Resl,Kamenický (46.Vitmajer T.),Pokorný

Hammer,Frelich,Formáček,Vitmajer P. (84.Sameš)

Ajchler (78.Takáč),Louda M. (65.Čurej)

Trenér Jaroslav Kamenický: Zápas ovlivnila hned první standartní situace hostů v první minutě. I když hráči byli v kabině upozorněni na silnou stránku soupeře, po našem nedůrazu jsme inkasovali po rohovém kopu. Poté jsme začali kombinační hrou soupeře přehrávat , ale opět se nám nedařilo proměnit několik gólových příležitostí, až ve 20.minutě po krásné akci po pravé straně, kdy nacentroval Pilz a posadil balón na hlavu Hammera - 1:1. Ve 30.minutě předskočil soupeřova obránce Petr Vitmajer a kolem brankáře sám míč uklízel k tyči - 2:1. Poté nám došel dech a přestali jsme se nabízet, a hra upadala do průměru , ale přesto jsme si vypracovali ještě několik slibných šancí, ale ty končily jako tradičně neproměněné. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně, 15 minut se hrálo jen ve středu hřiště, až poté jsme si vypracovali několik slibných gólových akcí. Až v 84. minutě po straně utekl Frelich a místo centru z nulového úhlu vystřelil,  a míč skončil nečekaně v síti - 3:1.