V Březně bez branek

Březno – Bakov B 

0:0

V parném nedělní odpoledni nastoupili proti sobě sousedé z tabulky třetí Březno a čtvrtá rezerva Bakova.

V bakovském dresu se poprvé představil Petr Hájek, který přišel z MSK, ale z důvodu zranění nastoupil až nyní. Po roce a rekonvalescenci s křížovým vazem se na hřišti objevil Matěj Vaněk.

První poločas byl hodně neurovnaný a na tvrdém a suchém hřišti se kombinace vůbec nedařila ani jednomu z mužstvem a tak domácí měli zajímavé příležitosti po standardkách a hosté nedotáhli do konce nadějné šance především Loudy.

Druhá půle byla přeci jen fotbalovější – hosté byli kombinačně lepší, domácí hrozili z brejků. Největší šanci domácí zblokoval Cecava a pěknou střelu pod břevno vytáhl brankář Lehký. Bakov měl šancí více – Loudovi vytáhl gólovou střelu asi nejhezčím momentem utkání brankář Bejr, následnou hlavičku Aichler poslal těsně vedle. Šulcova střela byla slabá a teč Tomáše Kendíka patou také nenadělala výraznější problémy. Když se neujala ani pokus Vaňka skončil zápas bezbrankovou remízou.

Lehký, Cecava, Sedláček, Sameš, Dlask (58. Šulc) – Louda M, Hájek, Kendík L. (46. Kendík T.), Beránek (46. Košvanec), Takáč – Aichler (55. Vaněk)