V Hradišti skončila garda druhá

Turnaj starých gard Mnichovo Hradiště – 10.12.2012

V kvalitně obsazeném halovém turnaji v Mnichově Hradišti obsadila naše garda výborné druhé místo, když po celou dobu turnaje předváděla asi nejlepší herní výkon ze všech účastníků halového turnaje. Bohužel ani ten nestačil na celkové prvenství pořádajícího oddílu.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým po dobu 2x8 minut.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jiří Antoš z MSK I. Nejlepším brankářem zvolili organizátoři Františka Buriánka z Dolnobousovského SK.

Výsledky SK Bakov:

MSK I. – SK Bakov 1:0 – v takticky hraném utkání jsme obdrželi branku v poslední minutě utkání

Horky – SK Bakov 0:2 – převaha v poli byla vyjádřena pouze dvěma brankami – Bláha, Sedláček

MSK II. – SK Bakov 2:5 – jednoznačná výhra nad rezervou domácích – Sedláček 3, Fanta, Bláha

Přepeře – SK Bakov 2:2 (na penalty 1:2) – v nervózním utkání jsme pokaždé vedli, soupeř po naší chybě v závěru vyrovnal a utkání dospělo do penaltového rozstřelu, kde jsme byli šťastnější – Resl 2

Dolnobousovský SK – SK Bakov 0:0 (na penalty 3:2) – smolné utkání, drtivá převaha v poli, vynikající brankář v brance hostí však čaroval

Polaban Nymburk – SK Bakov 1:5 – střelecký debakl byl ještě milosrdný – Bláha 2, Bernard, Bareš, Resl