V šlágru kola si vítězství nakonec pohlídali.

SK Bakov B – Dolnobousovský B

5:2 (2:1)

Branky: 16. Košvanec, 27. a 90. Resl, 59. a 72.Louda – 35.Šolc, 57.Polák

Sestava: Lehký – Sameš, Prokůpek, Vávra, Cecava – Louda (76.Bareš), Pokorný, Formáček, Košvanec (69.Pilz),  Brož (83.Šulc) – Resl (90.Beránek)

Hrající trenér Resl měl před šlágrem kola opět plné ruce práce se sestavou. Bakov na začátku podzimní soutěže bojuje s enormním marodkou. Doposud dospělé zachraňoval dorost. Jenže nyní jdou nepříjemné zprávy i z jeho kabiny (viz komentář ze zápasu v Kralupech 2:7). Pak už stačí, aby tristní hráčskou základnu oslabili "výletníci", a na trenéry jdou mrákoty.

Před soubojem týmů figurující před víkendem na prvním a druhém místě tabulky měl nakonec domácí kouč oproti hostujícímu výhodu v tom, že Ácko mělo svůj zápas již odehraný, a mohl tak šáhnout pro posily. Bakov začal zápas na trávníku č.2 velmi dobře. Hra nahoru a dolů na malém hřišti přinášela jednu gólovou příležitost za druhou. Během první půlhodiny si domácí vytvořili nadějný náskok. Poté se hosté osmělili a Lehký musel zlikvidovat dva ataky bousovských. Po třetím úniku rychlonohého čtyřicátníky Šolce se již na střelu k tyči natahoval marně, a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Hosté vstoupili do druhého poločasu nabuzeni vzpomínkou na poslední zápas minulé podzimní části. Před rokem totiž dokázali otočit pro ně nepříznivý průběžný stav z 1:3 na 6:3. Bakováci touto prohrou přišli o možnost přezimovat na 1.místě tabulky III.třídy skupiny A. Vyrovnání tentokrát na 2:2 v 57.minutě bylo naštěstí vše, na co se Bousov tuto neděli zmohl. Naopak my jsme ukázali svou sílu při plnění předem stanovených úkolů a potvrdili, že se nám na hřišti č. 2 daří. Třemi brankami jsme potvrdili svou domácí neporazitelnost, a bez ztráty bodu vedeme tabulku. Další zápas hraje náš rezervní tým příští neděli od 15:00 na hřišti Klášter Hradiště n/J. Hráče čeká zápas se soupeřem, který ztratil body pouze v prvním zápase (současnosti s druhým týmem soutěže Březno), pak se po vysokých výhrách usídlil na třetím místě tabulky. Pouze koncentrovaný a týmový výkon povede opět k vítězství.