Ve Březně drželi dorostenci krok

Březno – Bakov 3:0 (0:0)

 

Sestava: Lehký – Šverma (78. Navara); Vích; Matohlína; Beránek (85. Adam) – Mlynka (70. Polášek); Hozák; Vaněk; Nedvěd ( 80. Kubík); Kroupa – Mařík

 

   Po dvou debaklech jsme zajížděli na hřiště leadra soutěže Března s touhou obstát herně a výsledkově. Herně jsme obstáli, ale výsledek byl pro nás i dost krutý. I přes porážku jsme podali výkon na hranici svých možností. Hlavně první půle byla z naší strany kvalitní a dokonce jsme si vytvořili větší šance než favorizovaní domácí. Bohužel jsme je nevyužili a do šaten se šlo za bezbrankového stavu a s důvěrou, že tento výsledek bude na výsledkové tabuli i co nejdéle v druhé půli. Bohužel, opak byl pravdou. Opět jsme nezvládli vstup do druhé půle. Po odvráceném rohu jsme zaspali a nepokryli protihráče, který si naběhl za naši obranu na diagonální přihrávku, kterou bezpečně proměnil ve vedoucí branku. Kdo čekal, že tato branka rozpoutá střelecké hody domácích, tak musel být zklamán. Naše mužstvo se tentokrát nepoložilo a snažilo se být domácím rovnocenným protihráčem.  V této fázi zápasu jsme měli největší šance v zápasu. Bohužel Mařík nedokázal proměnit svůj samostatný únik a po Nedvědově polostřele polocentru chyběl krůček Hozákovi. Rozhodnutí přišlo 17. Minut před koncem. Rozhodčí neodpískal jasný nedovolený zákrok na Vaňka a po následné hrubce Beránka jsme inkasovali podruhé. Další branka přišla jen o pár minut později.

   Nutno podotknout, že soupeř vyhrál z cela zaslouženě, ale náš tým tentokrát nezklamal. Je škoda, že tento výkon nepředvedl před týdnem, kdyby byla šance na bodový zisk mnohem větší.