vítězství v Mukařově zařídil Beránek

Mukařov  -  Bakov „B“ 1  :  2  (0:1)

 Začátek zápasu, byl pro naše mužstvo jenom hledání a sehrávání. Po první čtvrthodině jsme začali přebírat kontrolu nad děním na hřišti, což vedlo k zahrávání standardních situací před brankou soupeře. K zahrávání jedné takové se v 33´minutě postavil Nagy a přesnou střelou k tyči nám zajistil vedení v zápase. Druhý poločas byl oboustranně plný nepřesností a nečistých zákroků a naši hráči posbírali čtyři žluté karty. V 71´minutě se

soupeři podařilo vyrovnat, ale dlouho se neradovali. V 79´minutě se k zahrání rohového kopu postavil Smutný a polovysoký míč přešel přes celé vápno, kde na zadní tyči číhal Beránek a hlavou nám zajistil vedení. V závěrečných minutách zápasu ani přes velkou snahu soupeře, se na stavu už nic nezměnilo a náš tým si domu odvezl tři důležité body, které nás vyhoupli na průběžné třetí místo v tabulce. 

Branky:Nagy 33´, Beránek 79´,

Sestava: Lehký – Šavrda, Fanta, Šimon – Špryngel P. (80´), Nagy, Drudík (75´), Flusek, Smutný(85´)- Beránek, Klacek

Dlask(75´), Hamer(80´), Šulc(85´)