Vítr a nemohoucnost ovlivnily výsledek zápasu.

Jakub Louda (66.Šulc)

Vaněk R., Dlask, Hulínský, Řehák

Sameš, Kamenický, Kendík (78.Hrabánek), Košvanec, Takáč

Ajchler (81.Bareš)

Bakovská rezerva oslabena o své hráče základní sestavy (Lehký, Čurej, Barva, France, Šavrda, Malina, Prokůpek J.) vstoupila do zápasu proti třetímu týmu od konce tabulky s respektem. Minulé kolo totiž vyprovodila našeho příštího soupeře, souseda z Nové Vsi 4:0. Průběh zápasu nakonec odpovídal postavení v tabulce a dosavadním katusickým výsledkům, mezi kterými převládají knockouty od ostatních týmů. Celkově obdržely Katusice již 30 branek, což bylo třikrát více než Bakov, a i v neděli neměly daleko od dalšího přídělu.

Trenér Jan Resl musel šáhnout do rezerv a nominovat hráče s minimem odtrénovaných jednotek. V obraně se tak objevil Vaněk, na stoperu Dlask a ve středu pole trenér A-týmu Kamenický. Na místo Lehkého se do branky postavil nový hráč Jakub Louda (přestup z Moravskoslezského kraje). Premiéra v bakovském dresu mu však nevyšla podle jeho představ, v 51.minutě špatně došlápl, a o čtvrthodinu později musel předčasně do sprch. Nahradil ho z pole bývalý mládežnický brankář Libor Sameš. A i ten udržel čisté konto. Byť s velkým štěstím. Domácí kopali za celý zápas pouze tři rohové kopy, a paradoxně jeden mohl rozhodnout o jejich nečekaném úspěchu. Samešovi nejprve na brankové čáře pomohl Vaněk, a poté neschopnost katusického útočníka, který z těsné blízkosti poslal odražený míč pánubohu do oken.

Zápas ovlivnil silný vítr, s míčem si ve vzduchu lehce pohrával. Nebyl problém pro něj problém vyslaný centr na levý rohový praporek poslat za pravou autovou čáru. Bakov měl první poločas výhodu, hrál po jeho směru. Nekonstruktivním Katusicím se nákopy zastavovaly ve vzduchu, a proto se hrálo neustále na jejich polovině. Z tlaku se nemohly vymanit a bylo jen otázkou, kdy z množství příležitostí Ajchler, Košvanec nebo Kendík domácího brankáře překonají. Nestalo se, a naopak se stalo něco neuvěřitelného, zápas skončil bezbrankovou remízou.