Výborný zápas minižáků v Libáni

Další soupeřem, který notně prověřil naše umění byl velmi kvalitní celek Libáně. Utkání hrané na 3 x 20 minut jsme nezačali dobře, u všech míčů jsme byli později než domácí a zaostávali jsme v důrazu, rychlosti i kombinaci. Paradoxně jsme si vytvořili dvě šance a jednu dokázali proměnit - skóroval Prokůpek po rohu, kdy o tyč poslal Bakov do vedení. Nulu jsme udrželi jen díky včasným obranným zákrokům a výborném brankáři Romanu Dohalském, který bude na střídavý start v Bakově hostovat z Čisté.

Po velmi důrazné domluvě trenérů o přestávce nastoupilo v bakovských dresech úplně jiné mužstvo - obrana nic soupeři nedovolila, v záloze začal míče rozdávat Říha a celé mužstvo podalo po zbylý čas utkání velmi dobrý výkon. Paradoxně v době, kdy jsme byli lepší přišlo vyrovnání. Drobnou chybu v záloze potrestali domácí dalekonosným pokusem - 1:1. Pak mohl vedení vrátit Bakovu Marcinko, ale nedal a tak až pěkná střela Říhy znamenala vedení 2:1.

 V poslední části oběma mužstvům již začali docházet síly a bylo víc prostoru pro útok. Na bakovské straně se do brány postavil poprvé Matěj Boček a dokázal si poradit se dvěma šancemi domácí. Na skóre nic nezměnil ani Dohalský, který v útoku domácí zlobil, ale koncovka byla nepřesná.

Sestava: Dohalský (Boček) - Hulinský, Resl, Marcinko - Zemanec, Říha, Culek - Prokůpek. Střídali: Šulc a Adam. Trenéři. P. Špringer a J. Resl