Výhra nad posledním Mukařovem

Mukařov - Bakov B 1:3 (0:1)

Branky: Špringer 2, Beránek

Sestava: Lehký – Dlask, Fanta,Šimon – Beránek,Zahrádka,Koťátko,Špringer,Smutný – Machata, Drudík

Střídali: Šulc, Formáček, Louda

V neděli, 18.9.2011 hrálo bakovské béčko své čtvrté mistrovské utkání v této sezoně. Tentokrát zajížděli naši hráči na půdu beznadějně posledního Mukařova. Tři body byly povinností. Začátek utkání s sebou nepřinesl žádnou fotbalovou podívanou, oba týmy se spíše oťukávaly. Bakov měl sice míč více pod kontrolou,ale žádné vyložené příležitosti z toho nevznikly. Rozruch přinesla až 24. Minuta, kdy se po rohovém kopu a následném závaru v pokutovém území nejlépe zorientoval Špringer a zblízka prostřelil padajícího gólmana Mukařova. 0:1. Poté však místo aby hráči Bakova přidali a snažili se vstřelit další, uklidňující góly, přišel pravý opak. Soupeř se herně zvedl a ze dvou brejků mohl ohrozit hubené vedení  Bakova. Do poločasu se však skóre neměnilo. V kabině zvedl trenér Machata hlas a snažil se vyhecovat tým k lepšímu výkonu. Po nástupu do druhého poločasu to však vypadalo přesně naopak a soupeř naše hráče na dvacet minut sevřel na vlastní polovině a vyrovnávací gól visel na vlásku. Vysvobození přinesla až 69.minuta a po ojedinělém brejku Špringer vstřelil svůj druhý gól. 0:2. Než se obrana soupeře vzpamatovala, předvedl po pěti minutách pěknou individuální akci z levé strany Beránek a střelou k pravé tyči zvýšil na 0:3. Obraz hry se ale bohužel nezměnil. Tlak domácích využil pět minut před koncem, po zaváhání bakovské obrany při autovém vhazování, soupeřův útočník, který nikým nekrytý z velkého vápna prostřelil gólmana Lehkého. 1:3. Do konce zápasu se pak už nic vyjímečného nestalo a tak si Bakov přivezl domů tři body za výhru 3:1. S výsledkem můžeme být spokojeni, s předvedenou hrou však nikoliv.