Z Jiviny jede Béčko bez bodů

 Jivina - Bakov“B  1:0 (1:0)

 V úvodních deseti minutách byl náš tým o něco lepší a dokázal se prosadit dvěmi nádhernými střelami. Pak ale asi přišlo uspokojení a myšlenka, že asi přijde všechno samo se stalo našemu týmu osudným. Hra se vyrovnala a soupeř začal mít herně navrch. V 15´minutě dokázal soupeř poprvé nebezpečně vystřelit na naši bránu, ale náš gólman bravurně vyrazil. Pak přišla 27´minuta a rozhodčí nesmyslně za údajný faul našeho gólmana nařídil přímý kop a soupeř toho dokázal jak se patří využít 1:0.

  Prvních třicet minut druhého poločasu se odehrával mezi oběmi šestnáctkami bez výraznějších gólových situací. Až potom se náš tým herně zvedl a začal tlačit soupeře na jeho polovině. Vytvořili jsme si několik dobrých šancí a asi největší byla v 93´minutě, kdy se Klacek objevil sám před soupeřovým gólmanem, ale jenom ho nastřelil a míč skončil za brankovou čárou. Za tu závěrečnou půlhodinu si náš tým asi zasloužil remízu, ale nemohoucnost v zákončení tomu zabránila.

Sestava: Lehký – Koťátko, Šimon, Šavrda – Drudík, Nagy, Flusek, Špringer P., Špringer J.- Beránek, Klacek. Střídal: Šulc.

M. Machata