Z Radimi veze Áčko bod

Viktorie Radim - SK Bakov nad Jizerou 0:0 (0:0)

12. kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Branka:

Sestava: Janura – Smetana, Sedláček, Zajíček, Bláha L.  – Hůlka, Beran,Frelich, Nagy D. – Vaněk, Hammer

Střídání: Koťátko, Vaníček, Bláha J.

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: V dalším kole mistrovské soutěže jsme nastoupili na hřišti Viktorie Radim. Utkání se hrálo na bahnitém terénu, který ztěžoval hru všem aktérům na hrací ploše. Domácí v podzimní části soutěže provedli posílení týmu, zejména příchod kanonýra Slunéčka byl pro ně dobrým tahem.

Úvod mistrovského utkání zcela jasně vyzněl pro domácí tým, na těžkém terénu se lépe pohybovali i kombinovali.. První šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nadvakrát se vyznamenat Janura, jednou nás zachránila tyčka. Našemu mužstvu se nedařilo, málo pohybu, přihrávky nevycházely. Po špatném úvodu jsme se přeci jenom zvedli a vypracovali si šance. Střely Berana a Hůlky nenašly cíl, Vaňkovu bombu vyrazil domácí brankář nad břevno. Největší šanci na skórování měl na hlavě Smetana. Bohužel jeho hlavičku po rohovém kopu Berana vykopl na brankové čáre domácí obránce. Na druhé straně nám zatrnulo při rychlém brejku do naší otevřené obrany, naštěstí domácí svoji akci překombinovali. Branka Nagyho pár minut před koncem prvního poločasu nám nebyla uznána pro údajné postavení mimo hru. Za bezbrankového stavu skončila první půle.

V druhém poločasu se obě mužstva snažila strhnout vedení na svoji stranu. V tuto dobu připomínala travnatá plocha jedno velké oraniště. Naše hra se oproti první půle zlepšila. Rychlé protiútoky začaly dělat domácí problémy. V brankové příležitosti se objevil Hammer po akci Vaňka, bohužel s jeho slabým zakončení si brankář Radimi poradil. Domácí hrozili především rohovými kopy, jejich výšková převaha byla znatelná, zakončení však nepřesné.

Radost ze vstřelené branky Nagyho před koncem zápasu byla opět předčasná. Praporek pomezního rozhodčího opět signalizoval jeho postavení mimo hru po střele Berana, kterou brankář domácích neudržel.Do konce utkání se už nic podstatného nestalo. Logicky tak mistrovský zápas skončil bez branek.