Začátek zápasu byl nadějný. Poté to hráči zabalili a prohráli.

Branky: 8.Vitmajer – 30. a 60.Špringer, 37.Javůrek

Rozhodčí: Roman Rympler, Dušan Bukvička, Vojta Kovář

Sameš (75.Hrabánek), Prokůpek J.(83.Beran), Hulínský, Řehák

Louda (87.Šulc), Barva, France, Vitmajer

Kendík (46.Košvanec)

Čurej (85.Bareš)

Ve třetím kole okresní soutěže III.třídy se potkaly dva doposud neporažené celky, bakovská rezerva, která k tomu navíc ještě na podzim neinkasovala, hostila tým v předchozích kolech poměrně na góly aktivní Sporting, když nejprve přejel Jivinu na jejich hřišti a poté i doma Katusice. Vždy se střelci činili a se šesti brankami deklasovali své soupeře. V minulém ročníku ještě bakovák Patrik Špringer, nastoupil na jaře za svůj klub pouze třikrát, a stačil vstřelit 5 branek. Letos již obléká dres Sportingu a stejný počet branek nasázel v prvních dvou kolech. V neděli proti „bývalým“ též nastoupil od počátku utkání, a dalšími dvěma podzimními trefami je sestřelil.

Nedělní partii však Bakov rozehrál velmi slibně. Převahu záhy zúročil vedením v zápase v 8.min Vitmajer, když vypálil z 20-ti metrů a míč skončil v šibenici – 1:0. Zakřiknutí hosté se nechali zatlačit a bylo otázkou, kdy padnou v jejich síti další branky. V 18.minutě zazdil rychlou akci Vitmajer a další gól si nepřipsal. France poslal po pravé straně Loudu, jeho centr střelec první branky z malého vápna poslal do nebes. O tři minuty později vyslal Čurda do slibné pozice Loudu, jeho střelu však stačil zblokovat protihráč. Následně po centru aktivního Čurdy skončil míč z hlavy Řeháka na břevně. Domácí urazili fotbalového pánaboha a tak dal prostor soupeř. Po špatném odkopu Kendíka bývalý bakovák poprvé nekompromisně trestá a prostřeluje Lehkého – 1:1.

Vyrovnávací branka Špringera byla jasným vyústěním toho, co bylo na hřišti od 25.minuty k vidění. Hráči bakovské rezervy v nadějně poskládané sestavě ztratili entuziasmus pro hru, začali prohrávat osobní souboje, dopustili se mnoho ztrát ve středu hřišti a hosté toho dokonale začali využívat. Ve 37.min došlo ke sporné situaci v pokutovém území Sportingu. Loudovi faul nebyl odpískán, hosté založili brejk, a Javůrek únik zakončil gólem – 1:2. Do druhého poločasu šel posílit hru ve středu hřiště střídající Košvanec. Bohužel obraz hry nezměnil. V 53.minutě sice vyslal obránce Sameš nákopem Loudu do tahu, jenže kde ty loňské sněhy jsou. Michal Louda si formu z jara nepřenesl do podzimu, a s hlavou dolů zazdil situaci, která jasně volala po vyslání Vitmajera na hostujícího brankáře. Loudova ztráta míče byla málem potrestána. Špringer na druhé straně poslal přihrávku do vápna Zajíčkovi, který ve vyložené šanci míč minul. V 60.minutě se po chybě naší obrany  střelec zápasu Špringer nemýlil. Na dvakrát překonal zblízka Lehkého – 1:3. Zbytek zápasu domácí rezerva po prostřídání si již nic nevytvořila a zaslouženě podlehla po většinu zápasu lepšímu soupeři. Další utkání hraje v neděli bakovské béčko na hřišti Mukařova.