Žáci postoupili do finále poháru


SK Bakov - DBSK 

6:0 (3:0)

Branky :  3 x Prokůpek, 2 x Čonka, 1 x Hrabánek

Sestava : Boček M. - Badalec Z., Hrabánek J. (K), Žák P., Adam D. - Korelová K., Prokůpek O., Bůžek O., Cibulková E. - Turek J., Čonka J.
Střídající : Hulinský O., Culek T., Pavlíček F.

Mužstvo starších žáků do zápasu vstoupilo aktivně. Taktovku celého utkání drželo v ruce a hostům z Bousova nedalo možnost téměř ohrozit brankáře Bočka. Již v 5.  minutě otevřel skóre Prokůpek z přímého kopu, když vystihl mezeru u pravé tyče brankáře hostí. O pět minut se opět Prokůpek dostal sám před brankáře Bousova a nezaváhal. Naši hráči byli stále aktivnější a soupeře nepustili do žádné vyložené brankové příležitosti.I když se na našich kopačkách objevilo několik nepřesností, téměř jistá obrana vše včas "hasila". Pět minut před koncem se uvolnil po levé straně Turek, nebyl lakomý a míč nabídl volnému Čonkovi. Ten nezaváhal a odkrytou branku hostí neminul. Poločas 3:0.
Druhý poločas nabídl podobný scénář. Hrabánek ihned po zahájení zvýšil na 4:0. Po další čtvrthodině zvýšil Prokůpek a na konečných 6:0 pečetil výsledek Čonka.
Ve finále se utkáme se sousedem z SK Kosmonosy. Přesný termín ještě bude upřesněn. Fanoušky a rodiče srdečně zve SK Bakov nad JIzerou. Pojďmě naše hráče a děti podpořit v jejich výkonech a odhodlání.

Leoš Adam