SK BAKOV - SK BĚLÁ p.B / ČISTÁ

3:0 (1:0)

Branky: 2x Dušek, Beneš

Sestava:

Starší žáci v sobotním utkání nastoupili na domácím hřišti proti soupeři z Bělé pod Bezdězem/ Slavoj Čistá. První poločas přinesl pár šancí na obou stranách, ale prosadil se až Bakov. Pár minut před koncem poločasu se trefil Kuba Dušek. Tento gól dodal bakovským žákům klid a projevilo se to v druhé polovině utkání, kdy Bakov začal lépe kombinovat a hrál více v klidu. Pár minut po začátku druhého poločasu se domácí prosadili podruhé, kdy z rohového kopu nacentroval míč Pavel Smetana a Kuba Dušek dal druhý gól. Utkání soupeř po inkasování druhého gólu už spíše jen dohrával a k dalším šancím se už nedostal. Nakonec před koncem utkání zvýšil na konečných 3:0 Filip Beneš, který se výbornou střelou prosadil z velkého vápna.

Nyní mají Bakovští žáci po 2 utkáních 5 bodů a jsou v tabulce mezi prvními.