Zápas dvou rozdílných poločasů.

SK Kosmonosy – SK BAKOV „A“

1:1 (0:1)

Branka: 52.Koubek - 38.Říha

Sestava: Louda T.-Pokorný,Zajíček,Hammer,Hozák-Resl (68.Takáč),Formáček,Frélich,Vitmajer-Říha (58.Čurej)-Louda M. (75.Ajchler)

Trenér Kamenický: První poločas jsme domácí k ničemu nepustili, ale nedokázali jsme využít více našich gólových příležitostí. Proměnili jsme pouze jedinou ve 38.minutě, kdy Michal Louda obešel ve vápně tři obránce a přihrál Honzovi Říhovi před prázdnou branku a ten se nemýlil. Ve 42 minutě jsme nakupili několik chyb za sebou a domácí po sporné penaltě naštěstí výsledek nesrovnali. Naopak, nám byla upřena penalta v 10.minutě po faulu na Pokorného. Ve druhém poločase nám postupem času začaly docházet síly a hlavně jsme nedokázali udržet balón, a mladý mančaft Kosmonos nás začal přehrávat. Soupeř vyrovnal po rohového kopu v 52.minutě. Frustrovaní hráči se již nezvedli a my jsme ztratili první jarní body.

Sporných momentů bylo v neděli k vidění spousta. Možná to má dočinění s úsměvnou změnou delegovaných rozhodčích na poslední chvíli. Jak je vidět, i v okresním přeboru jde o hodně a možné je vše. Že by všichni tři původně nominovaní náhle onemocněli? V sobotu nás čeká zápas jara proti Chotětovu, který na jaře neztratil ani bod. A dle dosavadního vývoje bude na bakovském hřišti k vidění velmi nelítostný souboj.